Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Daszyńskiego
kierunek:
Krzyki
5
15
30
45
58
6
13
25
37
49
7
01
13
25
37
49
8
01
13
25
27
Z
37
49
9
01
15
27
X
30
45
58
Z
10
00
15
30
45
52
Z
11
00
15
30
45
12
00
15
30
45
13
00
15
30
45
14
00
14
25
37
49
15
01
13
25
37
49
16
01
13
25
37
49
54
Z
17
01
13
25
37
49
18
01
15
30
45
19
00
15
30
45
20
06
26
46
21
06
26
46
22
06
26
23
00
Z
18
Z
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)
Z - zjazd do zajezdni OŁBIN przy ul. Słowiańskiej (do przyst. Nowowiejska po trasie)