Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Poświętne
kierunek:
Klecina
4
42
57
5
12
27
42
57
6
11
23
35
47
59
7
11
23
35
47
59
8
11
23
35
47
59
9
14
29
44
59
10
14
29
44
59
11
14
29
44
59
12
14
29
44
59
13
14
29
44
59
14
11
23
35
47
59
15
11
23
35
47
59
16
11
23
35
47
59
17
11
23
35
47
59
18
14
29
44
59
19
14
29
44
56
20
15
20
Z
35
55
21
15
35
55
22
15
31
Z
35
47
23
07
12
Z
26
Z
31
39
Z
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
Z - zjazd do zajezdni OŁBIN przy ul. Słowiańskiej (do przyst. Dworzec Nadodrze po trasie)