Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Dubois
kierunek:
Klecina
5
08
28
48
6
08
28
48
7
08
28
48
8
08
28
48
9
09
29
49
10
09
29
49
11
09
29
49
12
09
29
49
13
09
29
49
14
09
29
49
15
09
29
49
16
09
29
49
17
09
29
49
18
09
29
49
19
09
29
49
20
08
28
48
21
08
28
48
22
08
28
45
X
48
23
00
04
X
07
V
20
44
52
V
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)
V - zjazd do zajezdni GAJ przy ul. Ślężnej (do przyst. Arkady (Capitol) po trasie)