Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Kamieńskiego
kierunek:
Klecina
4
45
5
00
15
30
45
6
00
14
26
38
50
7
02
14
26
38
50
8
02
14
26
38
50
9
02
17
32
47
10
02
17
32
47
11
02
17
32
47
12
02
17
32
47
13
02
17
32
47
14
02
14
26
38
50
15
02
14
26
38
50
16
02
14
26
38
50
17
02
14
26
38
50
18
02
17
32
47
19
02
17
32
47
59
20
18
23
Z
38
58
21
18
38
58
22
18
34
Z
38
50
23
10
15
Z
29
Z
34
42
Z
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
Z - zjazd do zajezdni OŁBIN przy ul. Słowiańskiej (do przyst. Dworzec Nadodrze po trasie)