Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Hallera
kierunek:
Klecina
0
01
1
2
3
4
5
25
30
45
6
06
26
46
7
06
26
46
8
06
26
46
9
06
28
48
10
08
28
48
11
08
28
48
12
08
28
48
13
08
28
48
14
08
28
48
15
08
28
48
16
08
28
48
17
08
28
48
18
08
28
48
19
08
28
48
20
08
27
47
21
07
27
47
22
07
27
47
23
03
X
06
17
21
X
37
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)