Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Jastrzębia
kierunek:
Klecina
0
02
1
2
3
4
5
26
31
46
6
07
27
47
7
07
27
47
8
07
27
47
9
07
29
49
10
09
29
49
11
09
29
49
12
09
29
49
13
09
29
49
14
09
29
49
15
09
29
49
16
09
29
49
17
09
29
49
18
09
29
49
19
09
29
49
20
09
28
48
21
08
28
48
22
08
28
48
23
04
X
07
18
22
X
38
_ - kurs obsługiwany przez tramwaj NISKOPODŁOGOWY
X - zjazd do zajezdni BOREK przy ul. Powstańców Śląskich (do przyst. Orla po trasie)