Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
904
Urząd Wojewódzki (Muzeum Narodowe)
kierunek:
Łozina - Skrzy.
5
37
B
6
37
X
7
37
B
8
9
07
B
10
11
07
B
12
13
27
14
28
15
28
16
28
17
27
18
22
19
20
22
21
22
52
B - kurs do Łoziny z pominięciem Dąbrowicy, Januszkowic
X - kurs do Jaksonowic przez Łosice, Dąbrowice, Dobroszów, Januszkowice i dalej jako linia 934 do Wrocławia przez Węgrów, Krakowiany, Łozinę