Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
904
Psie Pole
kierunek:
Łozina - Skrzy.
4
40
X
5
12
B
54
B
6
56
X
7
55
B
8
9
27
B
10
11
27
B
12
13
47
14
48
15
51
16
51
17
47
18
41
19
20
40
21
22
23
08
B - kurs do Łoziny z pominięciem Dąbrowicy, Januszkowic
X - kurs do Jaksonowic przez Łosice, Dąbrowice, Dobroszów, Januszkowice i dalej jako linia 934 do Wrocławia przez Węgrów, Krakowiany, Łozinę