Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
904
Psie Pole (Stacja Kolejowa)
kierunek:
Łozina - Skrzy.
4
43
X
5
15
B
57
B
6
59
X
7
58
B
8
9
30
B
10
11
30
B
12
13
50
14
51
15
54
16
54
17
50
18
44
19
20
43
21
22
23
11
B - kurs do Łoziny z pominięciem Dąbrowicy, Januszkowic
X - kurs do Jaksonowic przez Łosice, Dąbrowice, Dobroszów, Januszkowice i dalej jako linia 934 do Wrocławia przez Węgrów, Krakowiany, Łozinę