Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
904
Dobroszycka
kierunek:
Łozina - Skrzy.
4
44
X
5
16
B
58
B
6
7
00
X
59
B
8
9
31
B
10
11
31
B
12
13
51
14
52
15
55
16
55
17
51
18
45
19
20
44
21
22
23
12
B - kurs do Łoziny z pominięciem Dąbrowicy, Januszkowic
X - kurs do Jaksonowic przez Łosice, Dąbrowice, Dobroszów, Januszkowice i dalej jako linia 934 do Wrocławia przez Węgrów, Krakowiany, Łozinę