Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
904
Dobroszycka
kierunek:
Łozina - Skrzy.
5
47
B
6
47
B
7
8
47
B
9
10
50
B
11
12
50
13
14
50
15
16
50
17
18
50
19
20
48
21
22
23
34
B - kurs do Łoziny z pominięciem Dąbrowicy, Januszkowic