Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
904
Bierutowska
kierunek:
Łozina - Skrzy.
5
48
B
6
48
B
7
8
48
B
9
10
51
B
11
12
51
13
14
51
15
16
51
17
18
51
19
20
49
21
22
23
35
B - kurs do Łoziny z pominięciem Dąbrowicy, Januszkowic