Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
904
Bierutowska 75
kierunek:
Łozina - Skrzy.
4
46
X
5
18
B
6
00
B
7
01
X
8
00
B
9
32
B
10
11
32
B
12
13
52
14
53
15
56
16
56
17
52
18
46
19
20
45
21
22
23
13
B - kurs do Łoziny z pominięciem Dąbrowicy, Januszkowic
X - kurs do Jaksonowic przez Łosice, Dąbrowice, Dobroszów, Januszkowice i dalej jako linia 934 do Wrocławia przez Węgrów, Krakowiany, Łozinę