Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
904
Mirków - Jagiellońska
kierunek:
Łozina - Skrzy.
4
50
X
5
22
B
6
05
B
7
06
X
8
05
B
9
37
B
10
11
37
B
12
13
57
14
58
15
16
01
17
01
57
18
51
19
20
49
21
22
23
16
B - kurs do Łoziny z pominięciem Dąbrowicy, Januszkowic
X - kurs do Jaksonowic przez Łosice, Dąbrowice, Dobroszów, Januszkowice i dalej jako linia 934 do Wrocławia przez Węgrów, Krakowiany, Łozinę