Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
904
Długołęka - Parkowa/Skrzy.
kierunek:
Łozina - Skrzy.
5
55
B
6
58
B
7
8
58
B
9
10
11
02
B
12
13
02
14
15
02
16
17
02
18
19
02
20
57
21
22
23
42
B - kurs do Łoziny z pominięciem Dąbrowicy, Januszkowic