Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
904
Szczodre - Trzebnicka
kierunek:
Łozina - Skrzy.
4
56
X
5
28
B
6
13
B
7
14
X
8
14
B
9
46
B
10
11
46
B
12
13
14
06
15
07
16
10
17
09
18
05
59
19
20
55
21
22
23
22
B - kurs do Łoziny z pominięciem Dąbrowicy, Januszkowic
X - kurs do Jaksonowic przez Łosice, Dąbrowice, Dobroszów, Januszkowice i dalej jako linia 934 do Wrocławia przez Węgrów, Krakowiany, Łozinę