Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
904
Szczodre - Trzebnicka
kierunek:
Łozina - Skrzy.
5
57
B
6
7
00
B
8
9
00
B
10
11
04
B
12
13
04
14
15
04
16
17
04
18
19
04
20
59
21
22
23
44
B - kurs do Łoziny z pominięciem Dąbrowicy, Januszkowic