Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
904
Ogród Botaniczny
kierunek:
Łozina - Skrzy.
5
30
B
6
30
B
7
8
30
B
9
10
30
B
11
12
30
13
14
30
15
16
30
17
18
30
19
20
30
21
22
23
19
B - kurs do Łoziny z pominięciem Dąbrowicy, Januszkowic