Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
904
Dobroszów Oleśnicki
kierunek:
Łozina - Skrzy.
5
07
X
6
7
25
X
8
9
10
11
12
13
14
15
15
16
16
19
17
17
18
13
19
07
20
21
03
22
23
30
X - kurs do Jaksonowic przez Łosice, Dąbrowice, Dobroszów, Januszkowice i dalej jako linia 934 do Wrocławia przez Węgrów, Krakowiany, Łozinę