Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
904
Wyszyńskiego
kierunek:
Łozina - Skrzy.
5
32
B
6
32
B
7
8
32
B
9
10
32
B
11
12
32
13
14
32
15
16
32
17
18
32
19
20
32
21
22
23
21
B - kurs do Łoziny z pominięciem Dąbrowicy, Januszkowic