Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
904
Damrota
kierunek:
Łozina - Skrzy.
5
43
B
6
44
X
7
43
B
8
9
14
B
10
11
14
B
12
13
34
14
35
15
36
16
36
17
34
18
29
19
20
28
21
22
58
B - kurs do Łoziny z pominięciem Dąbrowicy, Januszkowic
X - kurs do Jaksonowic przez Łosice, Dąbrowice, Dobroszów, Januszkowice i dalej jako linia 934 do Wrocławia przez Węgrów, Krakowiany, Łozinę