Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Pl. Grunwaldzki
kierunek:
Raków - Skrzy.
5
46
X
6
7
44
X
8
9
43
X
10
11
43
X
12
13
43
X
14
15
43
X
16
17
43
X
18
19
43
X
20
21
45
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce