Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Kochanowskiego
kierunek:
Raków - Skrzy.
5
47
X
6
7
46
X
8
9
45
X
10
11
45
X
12
13
45
X
14
15
45
X
16
17
45
X
18
19
45
X
20
21
46
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce