Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Kochanowskiego
kierunek:
Raków - Skrzy.
5
54
X
6
25
7
15
X
8
9
15
X
10
11
15
X
12
15
X
13
15
X
14
15
X
15
15
X
16
20
X
17
20
X
18
20
H
19
51
H
20
21
23
H
22
28
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki