Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Wilczyce
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
11
X
42
7
34
X
8
9
33
X
10
11
33
X
12
33
X
13
33
X
14
33
X
15
35
X
16
40
X
17
39
X
18
38
H
19
20
08
H
21
39
H
22
44
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki