Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Wilczyce - Szkoła
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
13
X
44
7
36
X
8
9
35
X
10
11
35
X
12
35
X
13
35
X
14
35
X
15
37
X
16
42
X
17
41
X
18
40
H
19
20
10
H
21
41
H
22
46
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki