Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Wilczyce - Dębowa
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
15
X
46
7
38
X
8
9
37
X
10
11
37
X
12
37
X
13
37
X
14
37
X
15
39
X
16
44
X
17
43
X
18
42
H
19
20
11
H
21
42
H
22
47
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki