Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Kiełczów - Osiedle
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
17
X
48
7
40
X
8
9
39
X
10
11
39
X
12
39
X
13
39
X
14
39
X
15
41
X
16
46
X
17
45
X
18
44
H
19
20
13
H
21
44
H
22
49
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki