Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Kiełczów - Cmentarz
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
19
X
50
7
42
X
8
9
41
X
10
11
41
X
12
41
X
13
41
X
14
41
X
15
43
X
16
48
X
17
47
X
18
46
H
19
20
14
H
21
45
H
22
50
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki