Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Kiełczów - Cmentarz
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
10
X
7
8
09
X
9
10
09
X
11
12
09
X
13
14
09
X
15
16
09
X
17
18
09
X
19
20
08
X
21
22
08
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce