Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Brzezia Łąka - Cmentarz
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
28
X
59
7
51
X
8
9
50
X
10
11
50
X
12
50
X
13
50
X
14
50
X
15
52
X
16
57
X
17
56
X
18
55
H
19
20
23
H
21
54
H
22
59
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki