Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Brzezia Łąka - Cmentarz
kierunek:
Raków - Skrzy.
4
17
5
17
6
18
X
7
8
17
X
9
10
17
X
11
12
17
X
13
14
17
X
15
16
17
X
17
18
17
X
19
20
16
X
21
22
16
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce