Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Brzezia Łąka-Skrzy.Orzechowa
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
30
X
7
01
53
X
8
9
52
X
10
11
52
X
12
52
X
13
52
X
14
52
X
15
54
X
16
59
X
17
58
X
18
57
H
19
20
25
H
21
56
H
22
23
01
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki