Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Oleśniczka - Skrzy.
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
37
X
7
08
8
00
X
9
59
X
10
11
59
X
12
59
X
13
59
X
14
59
X
15
16
01
X
17
06
X
18
05
X
19
20
21
22
23
08
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce