Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Raków IV
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
39
X
7
10
8
02
X
9
10
01
X
11
12
01
X
13
01
X
14
01
X
15
01
X
16
03
X
17
08
X
18
07
X
19
20
21
22
23
10
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce