Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Raków III
kierunek:
Raków - Skrzy.
5
29
6
30
X
7
8
29
X
9
10
29
X
11
12
29
X
13
14
29
X
15
16
29
X
17
18
29
X
19
20
28
X
21
22
28
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce