Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Raków III
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
40
X
7
11
8
03
X
9
10
02
X
11
12
02
X
13
02
X
14
02
X
15
02
X
16
04
X
17
09
X
18
08
X
19
20
21
22
23
11
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce