Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Raków - Skrzy.
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
42
X
7
13
8
05
X
9
10
04
X
11
12
04
X
13
04
X
14
04
X
15
04
X
16
06
X
17
11
X
18
10
X
19
20
21
22
23
13
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce