Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Kwidzyńska
kierunek:
Raków - Skrzy.
5
58
X
6
29
7
20
X
8
9
20
X
10
11
20
X
12
20
X
13
20
X
14
20
X
15
21
X
16
26
X
17
25
X
18
24
H
19
55
H
20
21
27
H
22
32
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki