Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Brucknera
kierunek:
Raków - Skrzy.
5
59
X
6
30
7
22
X
8
9
22
X
10
11
22
X
12
22
X
13
22
X
14
22
X
15
23
X
16
28
X
17
27
X
18
26
H
19
57
H
20
21
28
H
22
33
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki