Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Zielna
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
03
X
34
7
26
X
8
9
26
X
10
11
26
X
12
26
X
13
26
X
14
26
X
15
27
X
16
32
X
17
31
X
18
30
H
19
20
01
H
21
32
H
22
37
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki