Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Psie Pole
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
04
X
35
7
27
X
8
9
27
X
10
11
27
X
12
27
X
13
27
X
14
27
X
15
28
X
16
33
X
17
32
X
18
31
H
19
20
02
H
21
33
H
22
38
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki