Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Psie Pole (Rondo Lotników Polskich)
kierunek:
Raków - Skrzy.
6
06
X
37
7
29
X
8
9
28
X
10
11
28
X
12
28
X
13
28
X
14
28
X
15
30
X
16
35
X
17
34
X
18
33
H
19
20
03
H
21
34
H
22
39
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce
H - kurs skrócony do Oleśniczki