Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
921
Psie Pole (Rondo Lotników Polskich)
kierunek:
Raków - Skrzy.
5
58
X
6
7
57
X
8
9
57
X
10
11
57
X
12
13
57
X
14
15
57
X
16
17
57
X
18
19
57
X
20
21
57
X
X - kurs do Rakowa i dalej jako linia 911 do Wrocławia przez Bielawę, Piecowice, Kiełczów i Wilczyce