Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
934
Bierzyce - Wieś
kierunek:
Mulicka
4
31
5
31
6
36
E
7
48
F
8
9
38
10
11
08
R
12
51
13
14
15
21
R
16
17
11
R
18
31
X
19
20
01
21
22
E - kurs do Mulickiej przez Domaszczyn-Kościół
F - kurs do Mulickiej przez Bukowinę (wieś)
R - kurs do Mulickiej z pominięciem Pruszowic (wieś)
X - kurs skrócony do Łoziny i dalej jako linia 904 do Wrocławia