Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
934
Łozina - Milicka/Szkoła
kierunek:
Mulicka
4
32
5
32
6
37
E
7
49
F
8
9
39
10
11
09
R
12
52
13
14
15
22
R
16
17
12
R
18
32
X
19
20
02
21
23
E - kurs do Mulickiej przez Domaszczyn-Kościół
F - kurs do Mulickiej przez Bukowinę (wieś)
R - kurs do Mulickiej z pominięciem Pruszowic (wieś)
X - kurs skrócony do Łoziny i dalej jako linia 904 do Wrocławia