| |||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||
M - kurs skrócony do Mulickiej (do przystanku Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) po trasie) H - kurs przez Bukowinę z pominięciem Tokar, Łoziny i Bąkowa W - kurs skrócony do Mulickiej przez Bukowinę z pominięciem Tokar, Łoziny i Bąkowa X - kurs skrócony do Łoziny i dalej jako linia 904 do Wrocławia przez Budziwojowice, Szczodre, Długołękę |