Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
936
Łozina - Wrocławska (Na Wys. Nr 18)
kierunek:
Mirków - Skrzy. Polna
4
28
M
5
38
M
6
48
7
8
48
9
10
48
M
11
12
13
14
15
28
16
17
18
19
20
21
28
M
M - kurs skrócony do Mulickiej (do przystanku Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) po trasie)