Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
936
Tokary - Centrum
kierunek:
Mirków - Skrzy. Polna
4
23
M
5
33
M
6
43
7
8
43
9
10
43
M
11
12
13
14
15
23
16
17
18
19
20
21
23
M
22
23
23
X
M - kurs skrócony do Mulickiej (do przystanku Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) po trasie)
X - kurs skrócony do Łoziny i dalej jako linia 904 do Wrocławia przez Budziwojowice, Szczodre, Długołękę