Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
936
Dobroszycka
kierunek:
Godzieszowa - Transformator
7
38
B
8
9
48
10
11
12
13
38
M
14
28
15
16
28
17
18
28
M - kurs skrócony do Mulickiej (do przystanku Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) po trasie)
B - kurs przez Bukowinę i Siedlec z pominięciem Bąkowa, Łoziny i Tokar